HOŞ GELDİNİZ

GAZİANTEPLİ HASANAOĞLU'NA HOŞGELDİNİZ

İnsanlara farklı tatlar sunmanın hayaliyle 1997 yılında Eskişehir`de ilk imalathanesini açan Hasan Karaman, gönül verdiği aile mesleğine, memleketi olan Gaziantep`te 1980 yılında, yine aile geleneğini sürdüren 3.nesil bir akrabasının yanında başladı.

Eskişehir`in Tepebaşı ilçesinin Fevzi Çakmak Mahallesinde bulunan üretim tesisinin kaliteli personeli ve işinin ehli ustaları bulunmaktadır. Üretim tesisimizde yerinde ve taze seçilmiş birinci kalite, tamamen yerli ve milli bir ürünler yapılarak Eskişehir halkına ve Anadolu`nun farklı illerine ürün teminatı yapılmaktadır. Yapılan üretimde sınıfının en iyi ve en sağlam hammaddeleri kullanılmaktadır. Eskişehir`in farklı mahallerinde açılan 12 farklı şubemiz temiz, ferah ve kaliteli ürünleriyle halkımızın hizmetindedir.

Firmamız bünyesinde 400`ün üzerinde ürün yelpazesi bulunmaktadır. Birbirinden farklı baklava, yaşpasta, kurupasta, dondurma, künefe, pide ve kebap hizmeti yapılmaktadır.

Gaziantepli Hasanoğlu`nun ulaştığı başarının arkasında, müşteri memnuniyeti odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, Türkiye ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, Eskişehir`i bütün Türkiye`de temsil etmektedir.

Gaziantepli Hasanoğlu`nun yönetim yaklaşımı, tüm toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtmaktadır. Gaziantepli Hasanoğlu, sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Grubun sosyal sorumluluk projeleri toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetilmektedir. Hayata geçirdiği tüm kurumsal sosyal sor umluluk ve sponsorluk projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan Gaziantepli Hasanoğlu, topluma öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, yatırımlarıyla ülke ekonomisine ve istihdama katkı sağlamaktadır. Türkiye`de değişimin öncüleri arasında yer alan Gaziantepli Hasanoğlu, sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve iş birliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir. Gaziantepli Hasanoğlu standartları belirleyen, keşfederek ilerleyen küresel bir oyuncu olma vizyonuyla, ülke ekonomisine faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını incelemeye devam etmektedir.

TÜM ESKİŞEHİR HALKIMIZA ÜLKEMİZE SAYGILARIMIZLA...

HASAN KARAMAN