ŞARTLAR

LÜTFEN, HASANOGLUBAKLAVA.COM ÜYESİ OLMADAN ÖNCE ŞARTLARI DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE OKUYUNUZ.

SİTEYİ KULLANMANIZ VE KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN YER ALACAĞI FORMU DOLDURMANIZ BU SAYFALARDA YAZILI ŞARTLARI PEŞİNEN KABUL ETTİĞİNİZ ANLAMINA GELMEKTEDİR.

HASANOGLUBAKLAVA.COM AŞAĞIDA BELİRTİLEN GENEL VE ÖZEL KOŞULLARI DİLEDİĞİ ZAMAN DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTMAKTADIR. HASANOGLUBAKLAVA.COM'U ZİYARET ETTİĞİNİZDE BU SAYFAYI DA TEKRAR ZİYARET ETMENİZ DEĞİŞEBİLECEK ÜYELİK VE KULLANIM ŞARTLARINI GÖRMENİZ AÇISINDAN ÖNEMLİDİR.

HASANOGLUBAKLAVA.COM ÜYE OLAN HERKESE AÇIK BİR SİTEDİR. TÜM ÜYELER İÇİN VERİLEN HİZMETLER AKSİ BELİRTİLMEDİKÇE ÜCRETSİZDİR.

AŞAĞIDAKİ YAZILI DURUMLARDA, SİTE YÖNETİMİ ÜYENİN SİTE KULLANIMINI ENGELLEYEBİLİR VE AŞAĞIDAKİ GİRİŞİMLERE KARIŞAN KİŞİ VEYA KİŞİLER HAKKINDA KANUNİ HAKLARINI SAKLI TUTAR:

1. ÜYELERE VERİLEN YA DA KENDİ BELİRLEDİKLERİ KULLANICI ADI, ŞİFRE GİBİ BİLGİLERİN, KULLANIM HAKLARININ, ÜÇÜNCÜ KİŞİ YA DA KURULUŞLARLA PAYLAŞILMASI DURUMUNDA (ŞİFRESİNİN BAŞKA KİŞİLER TARAFINDAN KÖTÜ NİYET İLE KULLANILMASINDAN DA) DOĞRUDAN ÜYE SORUMLUDUR. AYNI ŞEKİLDE ÜYE, İNTERNET ORTAMINDA BİR BAŞKASININ IP ADRESİNİ, ELEKTRONİK POSTA ADRESİNİ, KULLANICI ADINI VE SAİR BİLGİLERİ KULLANAMAYACAĞI GİBİ DİĞER KULLANICILARIN ÖZEL BİLGİLERİNE DE İZİNSİZ OLARAK ULAŞAMAZ VEYA BUNLARI KULLANAMAZ. BU ŞEKİLDE BİR KULLANIMDAN DOLAYI DOĞABİLECEK HER TÜRLÜ HUKUKİ VE CEZAİ YÜKÜMLÜLÜK ÜYE'YE AİTTİR.

2. SİTENİN GENEL GÜVENLİĞİNİ TEHDİT EDECEK, SİTENİN VE KULLANILAN YAZILIMLARIN ÇALIŞMASINI ENGELLEYECEK YAZILIMLARIN KULLANILMASI, FAALİYETLERİN YAPILMASI, YAPILMAYA ÇALIŞILMASI VE BİLGİLERİN ALINMASI, SİLİNMESİ, DEĞİŞTİRİLMESİ DURUMUNDA, HASANOGLUBAKLAVA.COM'A ZARAR VERMESİ, HAKSIZ BİR MENFAAT SAĞLAMASI, TEKRARLANAN UYGULAMALAR YAPMASI, GERÇEĞE UYMAYAN FİİLLERİ, KAMPANYA VEYA SATIŞ KOŞULLARINDA İSTENEN ŞARTLARI SAĞLAMAMASINA RAĞMEN, BUNLARDAN YARARLANMASI GİBİ HASANOGLUBAKLAVA.COM'UN KAMPANYALARININ, SATIŞ SİSTEMİNİN VEYA İNTERNET SİTESİNİN KÖTÜYE KULLANILMASININ HASANOGLUBAKLAVA.COM TARAFINDAN TESPİT EDİLMESİ DURUMUNDA, HASANOGLUBAKLAVA.COM'UN KANUNDAN DOĞAN TÜM HAKLARININ YANINDA SÖZ KONUSU İŞLEMLERİ İPTAL ETME; KULLANICININ ÜYELİĞİNE SON VERME; SATIŞ SÖZLEŞMESİNİ TEK TARAFLI OLARAK DERHAL FESHETME HAKKI BULUNMAKTADIR.

3. HASANOGLUBAKLAVA.COM ÜZERİNDE ÜYE'LERE VERİLEN HEDİYE ÇEKLERİ VE İNDİRİMLER SATILAMAZ, İNTERNET ÜZERİNDEN HASANOGLUBAKLAVA.COM SİSTEMLERİ HARİCİNDE TAKAS EDİLEMEZ, PAYLAŞILAMAZ, DEVREDİLEMEZ.

4. HASANOGLUBAKLAVA.COM'DA SUNULAN GÖRSEL VE YAZILI İÇERİK KİŞİSEL KULLANIM İÇİNDİR. HASANOGLUBAKLAVA.COM'UN İÇERİĞİNDE YER ALAN BÜTÜN YAZILARIN, GRAFİKLERİN, FOTOĞRAFLARIN, VİDEOLARIN, ANİMASYONLARIN SESLERİN TÜM HAKLARI SAKLIDIR. AKSİ BELİRTİLMEDİKÇE TİCARİ YA DA KİŞİSEL AMAÇLARLA İZİNSİZ VE KAYNAK GÖSTERMEDEN KULLANILAMAZ. BU SİTEDE YER ALAN HERHANGİ BİR UNSURU DİĞER BİR MECRADA VEYA İNTERNET SİTESİNDE YAYINLAMAK VEYA HASANOGLUBAKLAVA.COM'UN İZNİ OLMADAN LİNK VERMEK YASAKTIR.

5. AYRICA BU SAYFALARIN TASARIMINDA VE VERİTABANI OLUŞTURULMASINDA KULLANILAN VE HER HAKKI HASANOGLUBAKLAVA.COM’A AİT OLAN YAZILIMIN KOPYALANMASI VEYA KULLANILMASI KESİNLİKLE YASAKTIR.

6. HASANOGLUBAKLAVA.COM'U ZİYARET EDEN KULLANICILARIN BİLGİLERİ (ZİYARET SÜRESİ, ZAMANI, GÖRÜNTÜLENEN SAYFALAR) ONLARA DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK AMACI İLE TAKİP EDİLMEKTEDİR.

7. HASANOGLUBAKLAVA.COM ÜYESİ, KAYIT İŞLEMLERİNİ TAMAMLAYIP ELEKTRONİK POSTA ADRESİNİ ONAYLADIKTAN SONRA İŞBU SÖZLEŞMEDE BELİRTİLEN ŞARTLARA UYMAK KOŞULU İLE ELEKTRONİK POSTA ADRESİNİ VE ŞİFRESİNİ GİREREK HASANOGLUBAKLAVA.COM SİTESİNİ KULLANMAYA BAŞLAYABİLİR.

8. ÜYE, HASANOGLUBAKLAVA.COM SİTESİ VE HİZMETLERİNDEN YARARLANIRKEN, TÜRK CEZA KANUNU, TÜRK TİCARET KANUNU, FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNU, MARKA VE PATENT HAKLARININ KORUNMASI İLE İLGİLİ KANUN HÜKMÜNDE KARARNAMELER VE YASAL DÜZENLEMELER, BORÇLAR YASASI, DİĞER İLGİLİ MEVZUAT HÜKÜMLERİ İLE HASANOGLUBAKLAVA.COM 'UN HİZMETLERİNE İLİŞKİN OLARAK YAYIMLAYACAĞI HER TÜRLÜ DUYURU VE BİLDİRİMLERE UYMAYI KABUL EDER. BU BİLDİRİMLERE VE YASALARA AYKIRI KULLANIM SEBEBİYLE DOĞABİLECEK HUKUKİ, CEZAİ VE MALİ HER TÜRLÜ SORUMLULUK ÜYE'YE AİTTİR.

9. İŞBU SÖZLEŞMEDE BELİRTİLEN YÜKÜMLÜLÜKLERE VEYA HASANOGLUBAKLAVA.COM SİTESİNDE BİLDİRİLEN GENEL KURALLARA UYMAMASI NEDENİYLE, HASANOGLUBAKLAVA.COM TARAFINDAN GEÇİCİ VEYA SÜREKLİ OLARAK ÜYE'NİN HASANOGLUBAKLAVA.COM'DAN YARARLANMASI ENGELLENEBİLİR VE/VEYA ÜYELİĞİ İPTAL EDİLEBİLİR.

10. HASANOGLUBAKLAVA.COM İLE YAPILAN MESAJLAŞMALARIN YEDEĞİNİN ALINMASI KİŞİLERİN SORUMLULUĞUNDADIR VE HASANOGLUBAKLAVA.COM TARAFINDAN ÖNERİLMEKTEDİR. MESAJLAŞMALARIN YEDEKLERİNİN ALINMAMASI NEDENİYLE KAYBOLMASINDAN, SİLİNMESİNDEN VE HASAR GÖRMESİNDEN HASANOGLUBAKLAVA.COM SORUMLU TUTULAMAZ.

11. ÜYE, HASANOGLUBAKLAVA.COM 'DAN KOPYALANMIŞ VEYA YAZICI İLE YAZDIRILMIŞ HİÇBİR MATERYAL ÜZERİNDEN TELİF HAKKI, TİCARİ MARKA VE HER TÜRLÜ FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNU KAPSAMI NOTLARINI SİLEMEZ VEYA ÇIKARTAMAZ.

12. ÜYELİĞİ İPTAL ETME VE HESAP SİLME İŞLEMİ, MÜŞTERİNİN TALEBİ ÜZERİNE HASANOGLUBAKLAVA.COM TARAFINDAN YAPILIR. ÜYELİĞİNİ BİTİREN KULLANICININ SİTEYE GİRİŞ YETKİSİ İPTAL EDİLECEKTİR. ÜYELİĞİNİ İPTAL EDEN KİŞİ BU İŞLEMİN GERİ DÖNÜŞÜ OLMADIĞINI KABUL EDER.

13. HASANOGLUBAKLAVA.COM YA DA ÜYENİN KENDİSİ TARAFINDAN SONLANDIRILAN ÜYE HESABINA AİT HER TÜRLÜ KAYDI HASANOGLUBAKLAVA.COM SİLİP SİLMEMEKTE SERBESTTİR, ÜYE SİLİNEN KAYITLARLA İLGİLİ HERHANGİ BİR HAK VEYA TAZMİNAT TALEBİNDE BULUNAMAZ.

14. ÜYE, SERVİSTEN FAYDALANMAYA BAŞLADIĞI ANDAN İTİBAREN BU KATILIM SÖZLEŞMESİNİN TÜM HÜKÜMLERİNİ KABUL ETMİŞ SAYILACAĞINI VE SÖZLEŞMENİN KENDİSİ HAKKINDA HÜKÜM İFADE EDECEĞİNİ KABUL EDER. ÜYE İŞBU SÖZLEŞME İLE ÜSTLENMİŞ OLDUĞU YÜKÜMLÜLÜKLERE AYKIRI HAREKETİ NEDENİYLE HASANOGLUBAKLAVA.COM 'UN UĞRAYACAĞI HER TÜRLÜ ZARARI AYNEN TAZMİN EDECEK OLUP, HASANOGLUBAKLAVA.COM, ÜYE'NİN SÖZLEŞMEYE AYKIRI DAVRANIŞLARI NEDENİYLE KAMU KURUMLARINA VE/VEYA ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARA ÖDEMEK ZORUNDA KALABİLECEĞİ HER TÜRLÜ TAZMİNAT VE/VEYA İDARİ/ADLİ PARA CEZALARI İÇİN ÜYE'YE AYNEN RÜCU HAKKINI HAİZDİR.

15. HASANOGLUBAKLAVA.COM TAAHHÜT ETTİĞİ HİZMETLERİN SÜREKLİLİĞİNİ SAĞLAMAK İÇİN, İŞBU SÖZLEŞMEDE HERHANGİ BİR BİLDİRİMDE BULUNMAKSIZIN TEK TARAFLI DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR. HASANOGLUBAKLAVA.COM'UN HER ZAMAN HERHANGİ BİR GEREKÇE GÖSTERMEKSİZİN, TEK TARAFLI OLARAK VERDİĞİ HİZMETİ SÜREKLİ VEYA GEÇİCİ OLARAK DURDURMAK, SERVİSİN İÇERİĞİNİ DEĞİŞTİRMEK VEYA İPTAL ETMEK HAKKI VARDIR. ÜYE İŞBU TASARRUFU PEŞİNEN KABUL EDER. HASANOGLUBAKLAVA.COM, YENİLENMİŞ GÜNCEL KULLANIM ŞARTLARINI YİNE AYNI LİNK ALTINDA YENİ TARİH GÜNCELLEMESİ İLE SİTESİNDE YAYINLAYACAK, GEREK GÖRDÜĞÜ TAKDİRDE ELEKTRONİK POSTA İLE ÜYEYE BİLDİRECEKTİR. YENİLENMİŞ GÜNCEL KULLANIM ŞARTLARI, HASANOGLUBAKLAVA.COM'DA YAYINLANDIĞI ANDAN İTİBAREN GEÇERLİ OLACAK VE HASANOGLUBAKLAVA.COM SİTESİNİN VEYA HİZMETLERİNİN KULLANIMI O ANDAN İTİBAREN YENİLENMİŞ KULLANIM ŞARTLARINA BAĞLI OLACAKTIR.

16. ÜYE/KULLANICI, İŞBU ÜYELİK VE KULLANIM KOŞULLARINI OKUYUP KABUL ETTİKTEN SONRA KENDİSİNE HASANOGLUBAKLAVA.COM, HASANOGLUBAKLAVA.COM 'A AİT OLAN TARAFINDAN GÖNDERİLECEK HER TÜRLÜ TİCARÎ ELEKTRONİK İLETİLERE, ONAY VERMİŞ ADDOLUNACAKTIR. BU KAPSAMDA ÜYE/KULLANICI, HASANOGLUBAKLAVA.COM TARAFINDAN KENDİSİNE, KİŞİ MÜDAHALESİ OLMADAN ÇALIŞAN FAKS, ELEKTRONİK POSTA, KISA MESAJ GİBİ OTOMATİK ARAMA SİSTEMLERİ VASITASIYLA YA DA BAŞKACA DİĞER İLETİŞİM VASITALARI İLE ÜYE/KULLANICI'DAN BAŞKACA HERHANGİ BİR ÖN İZİN ALINMAKSIZIN BİLGİLENDİRME, PAZARLAMA VE/VEYA REKLAM AMACIYLA ELEKTRONİK İLETİ GÖNDEREBİLECEĞİNİ KABUL ETMİŞTİR.

ÜYE, KAYIT İŞLEMİNİ TAMAMLADIĞI ANDAN İTİBAREN İŞBU SÖZLEŞMEDE BELİRTİLEN ŞARTLARI KABUL ETMİŞ VE SÖZLEŞME YÜRÜRLÜĞE GİRMİŞ SAYILIR. SÖZLEŞME, ÜYELİĞİN SONA ERMESİ İLE VEYA BU SÖZLEŞMEDE SAYILAN FESİH HALLERİNDEN HERHANGİ BİRİNİN GERÇEKLEŞMESİ İLE HİÇBİR UYARIYA GEREK KALMAKSIZIN KENDİLİĞİNDEN HÜKÜMSÜZ KALACAKTIR. BİLGİLERİN KORUNMASI VE GÜVENLİĞİ HAKKINDA HASANOGLUBAKLAVA.COM'A SORMAK İSTEDİĞİNİZ SORULAR OLURSA, HER ZAMAN INFO@HASANOGLUBAKLAVA.COM E-POSTA ADRESİMİZİ KULLANARAK BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

SAYGILARIMIZLA
HASANOĞLU BAKLAVA